Beste make-up onder 5 euro

Dat goedkope make-up niet perse betekent dat het slechte make-up is, dat weten jullie waarschijnlijk al wel. Recent liet ik de beste make-up onder 10 euro al zien maar eigenlijk kan het zelfs nóg goedkoper!

Daarom laat ik in dit artikel de beste make-up onder 5 euro zien want ja, ook die is er gelukkig! Zelfs met een kleiner budget kun je dus goed voor de dag komen, zonder dat je perse teveel geld moet spenderen.

Met deze make-upproducten onder de 5 euro zit je zeker goed:

Essence All About Matt fixing powder – € 2,95

Hét welbekende matterende poeder van Essence mag natuurlijk niet ontbreken. Het poeder kost slechts € 2,95 maar is toch geliefd door menig make-upliefhebber en zelfs make-up artists geven graag toe dat ze deze budgettopper in hun kit hebben zitten.

Dit poeder matteert de huid, fixeert de foundation en zorgt ervoor dat je make-up de hele dag perfect op z’n plek blijft zitten. Hij geeft geen grijze of witte waas achter waardoor hij door iedereen gebruikt kan worden. Voor die prijs vind je echt geen beter poeder!

L.A. Girl Pro Concealer – € 4,95

De L.A. Girl Pro Concealer is ook zo’n typische musthave voor iedereen, zowel voor professionals als de ‘gewone’ make-up addict. Hij komt in ontelbaar veel verschillende kleuren én ondertonen waardoor iedereen wel een geschikte kleur kan vinden.

De concealer heeft een zeer goede dekking en kan zowel onder de ogen als voor puistjes gebruikt worden dankzij zijn vloeibare textuur.

e.l.f. Bite-Size highlighter – € 4,00

Mt de Bite-Size Highlighter duo’s krijg je twee producten in een verpakking: een prachtige glanzende highlighter en een bijpassende blush. Eigenlijk heb je met zo’n kitje dus eigenlijk genoeg om bijna je hele gelaat te voorzien van een mooie blos en bijpassende glow. Ze zijn verkrijgbaar in verschillende tinten waardoor iedereen wel een leuk kleurtje kan uitkiezen.

Essence the dip eyeliner – € 2,59

Een eyeliner mag natuurlijk niet ontbreken in je make-uproutine. Deze van Essence kan ik zeker en vast ook aanraden!

Het product is ‘nat’ genoeg om meteen een gitzwart lijntje neer te zetten. Het is geen stiftje maar een kwastje dus je hoeft ook niet bang dat het kwastje uitdroogt, iets wat bij stift eyeliners vaak wel het geval is. Met het kwastje kun je een zeer precieze lijn neerzetten, of je deze nu zo dik of zo dun mogelijk wilt maken.

De eyeliner blijft ook heel erg goed zitten en doorstaat zeker een lange, warme zomerdag.

Catrice Brow Powder Set Waterproof – € 3,59

Dit wenkbrauwkitje is ideaal om je wenkbrauwen zowel thuis als onderweg bij te werken. Hij bevat twee kleuren waardoor je je wenkbrauwen licht of donker aan kunt zetten of eens lekker wilt experimenteren met je look die dag. Dankzij het handige borsteltje en kwastje kun je alles makkelijk kammen en bijtekenen.

Het wenkbrauwpoeder is ook nog eens waterproof waardoor je niet bang hoeft te zijn dat je wenkbrauwen gaan wegzweten.

 

essence Extreme Shine Volume Lipgloss – € 1,95

Aan een goede lipgloss hoef je gelukkig niet zo veel geld te spenderen want bij Essence hebben ze een groot assortiment aan fijne lipglosses. Deze Extreme Shine Volume Lipgloss geeft, zoals de naam al doet vermoeden, lekker veel glans aan de lippen. Ideaal als je je lippen optisch groter wilt laten lijken!

De lipglosses werden gemaakt zonder toevoeging van siliconen, microplastic deeltjes, alcohol of olie en zijn ook nog eens volledig vegan.

NYX Suede Matte lip pencil – € 4,26

Wie eerder fan is van matte lippen zal vast en zeker blij worden van de Suede Matte Lip Liners van NYX. Deze lipliners geven een prachtige matte look aan de lippen, geven veel kleur af en blijven ook nog eens fantastisch zitten. Je kunt ze op zichzelf gebruiken of in combinatie met een lipstick en/of lipgloss.

Ze zijn verkrijgbaar in ontzettend veel verschillende kleuren, gaande van subtiel nude tot opvallend (donker)rood of zelfs knalroze. Zeker een aanrader en voor de prijs hoef je het ook niet te laten!

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?