Goodiebox December – From Me To Me

Tijdens de eindejaarsperiode laten we ons nogal vaak meeslepen door alle drukte en dat terwijl we eigenlijk zouden moeten genieten van het samenzijn met familie en vrienden. Daarom is het belangrijk om op tijd op de pauzeknop te drukken en om wat me-time in te lassen. Dit kun je gelukkig doen samen met de Goodiebox van deze maand.

De Goodiebox December is namelijk een cadeautje “From Me to Me”, oftewel een cadeautje aan jezelf. De bedoeling van deze box is dus dat je bewust gaat genieten van alle producten zonder ze te delen. Gewoon eens lekker egoïstisch zijn want je verdient het om goed voor jezelf te zorgen!

In dit artikel vertel ik daarom graag meer over de Goodiebox en de producten die erin zitten. Kijk je mee?

Hoe werkt de Goodiebox? 

Goodiebox is een abonnementsservice waarbij je maandelijks een nieuwe doos vol met cosmeticaproducten ontvangt. Elke Goodiebox bevat telkens vijf tot zeven kwaliteitsproducten van echte topmerken.

Je kan vanalles verwachten waaronder bv. haarproducten, skincare, make-up, nagellak, … De box bevat zowel iets bekendere merken als nieuwe onbekendere merken. Zo ontdek je elke maand weer nieuwe producten!



De prijs van een Goodiebox is € 19,95 inclusief verzendkosten. Elke box heeft een minimumwaarde van € 65 dus het is zijn geld meer dan waard!

Het bestellen van een Goodiebox abonnement kan via deze link

Goodiebox December ‘From Me To Me’

Het thema van de Goodiebox December is dus ‘From Me To Me’. De box staat volledig in het teken van selfcare en tijd vrijmaken voor jezelf, juist ook als je het druk hebt.

Binnen de box vind je dus een heleboel heerlijke ontspannende producten terug. Ook zitten er dit keer lekker veel feestelijke producten in de box want tja, december blijft nu eenmaal een feestmaand. Veel glitter en glamour dus in deze Goodiebox December!

In totaal zitten er 6 producten in de box waarvan er maar liefst 4 full size zijn. De totale waarde van deze maand komt neer op € 103.

Dit zijn alle goodies die in de Goodiebox November zitten: 

Mellor & Russell Simply Essentials – € 5,00/150 ml – travel size

Dit haarmasker is doordrenkt met Monoï-olie en werkt lekker vochtinbrengend waardoor hij perfect geschikt is voor droog haar. De geur van monoï  is zo lekker zomers, je waant je gelijk op een tropisch eiland als je dit maskertje gebruikt.

Phase Zero Make Up Metal Foil Eyeshadow – € 10,05 – full size

Het mag tijdens de eindejaarsfeesten wel een beetje meer zijn, toch? Van een beetje extra glitter is er nog nooit iemand doodgegaan. Zo denken ze bij Goodiebox België blijkbaar ook want met deze Metal Foil eyeshadow gaan je ogen echt wel stralen.

De oogschaduw heeft een zeer sterke metallic finish die, als je hem nat aanbrengt, voor een wetlook effect zorgt. Super intens maar oh zo mooi!

Niré Beauty Plush Powder Brush – € 16,00 – full size

De brushes van Niré Beauty zien er stuk voor stuk superfeestelijk uit. Het is niet de eerste keer dat er een brush van dit merk in de Goodiebox België zit en daar ben ik heel blij mee. Hun brushes zijn namelijk écht heel erg fijn in gebruik.

Ze zijn lekker zacht, verliezen geen haren bij het wassen en ze zien er natuurlijk geweldig uit. Deze brushes zijn van mij altijd welkom in de Goodiebox!

My Jewellery Pearl Hairclip – € 8,95 – full size

Dit soort haarspelden zijn tegenwoordig overal te zien en niet alleen tijdens de feestdagen. Ik heb ze zelf bv. ook al voorbij zien komen bij Jennie en Lisa van Blackpink dus ik had ze zelf ook al langer op het oog.

Gelukkig hoef ik nu niet meer verder te zoeken want dit mooie, opvallende exemplaar zit gewoon in de Goodiebox. Leuk bij een staart of om gewoon zo in je haar te clippen.

de_CURE N° L1ft Instant Correcting Serum – € 85,00/30 ml – sample

Dit unieke serum van de_CURE  zou een ‘high tech, hydraterend, anti-aging wonder’ moeten zijn. Dat zie je ook wel aan de prijs want die is zeker niet mis.

Dit wonderproduct zou perfect moeten zijn om fijne lijntjes en rimpels in een flits te verminderen. Ook zorgt hij ervoor dat de poriën en huidtextuur aanzienlijk verbeteren. Klinkt veelbelovend!

Jorgobé Refreshing Scrub Mask – € 26,90 – full size

Eindigen doen we met dit heerlijke scrub masker van Jorgobé. Met de kracht van zwarte jojoba, shea butter en overheerlijke abrikozenpitolie verwijdert deze scrub dode huidcellen, overtollige oliën en onzuiverheden.

Ideaal om je huid eens even goed te detoxen, zowel voor als na de feestdagen!

Conclusie

Ik ben weer aangenaam verrast door deze Goodiebox! Dit keer zaten er voornamelijk onbekende merken bij (voor mij althans…) maar dat vond ik zeker niet slecht.

Ik heb weer een aantal leuke producten ontdekt waaronder de Metal Foil Eyeshadow en het Jorgobé Scrub masker die ik zeker nog vaker zal gebruiken. Ook met de parelspeld ben ik echt heel erg blij want zo’n speld zocht ik al langer.

Wil je zelf ook graag een Goodiebox ontvangen? Voor € 19,95 kun je een abonnement nemen via deze link.

Wat vind jij van de inhoud?

Share:

1 Comment

  1. December 23, 2019 / 10:19 am

    Leuke box! Die in NL is net even wat anders, maar zeker even leuk! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?