Goodiebox Januari – Me Myself & I

Hoera, het is weer tijd voor de leukste tijd van de maand: het unboxen van de Goodiebox België. De Goodiebox Januari is trouwens echt wel een speciale editie.

Dit keer is er namelijk niet 1 box maar zijn er 4 verschillende boxen in omloop. Voor ieder huidtype is er deze maand een speciale box, gebaseerd op jouw Goodiebox profiel.

Ik heb zelf de box voor de onzuivere huid ontvangen en die wil ik in dit artikel graag voor jullie unboxen!

Goodiebox januari verpakking

Hoe werkt de Goodiebox? 

Goodiebox België is een abonnementsservice waarbij je maandelijks een nieuwe doos vol met cosmeticaproducten ontvangt. Elke Goodiebox bevat telkens vijf tot zeven kwaliteitsproducten van echte topmerken.

Je kan vanalles verwachten waaronder bv. haarproducten, skincare, make-up, nagellak, … De box bevat zowel iets bekendere merken als nieuwe onbekendere merken. Zo ontdek je elke maand weer nieuwe producten!



De prijs van een Goodiebox is € 19,95 inclusief verzendkosten. Elke box heeft een minimumwaarde van € 65 dus het is zijn geld meer dan waard!

Nieuwe leden krijgen bij hun eerste Goodiebox ook vaak een extra cadeautje in hun box. Deze maand krijgen de nieuwe leden een UC Natural Body Scrub t.w.v. € 17,95 (dus je hebt de waarde van de box al bijna terugbetaald!).

Het bestellen van een Goodiebox abonnement kan via deze link

Goodiebox Januari inhoud unboxing

Goodiebox Januari: de Me Myself & I box

De allereerste Goodiebox van 2020 is gelijk een zeer speciale box. De Me Myself & I box is namelijk compleet gepersonaliseerd en aangepast op jouw Goodiebox profiel.

De bedoeling van de Goodiebox Januari is dat deze box helemaal in het teken van JOU staat. Bij Goodiebox België willen ze je aanmoedigen om bewust te kiezen voor wat JOU gelukkig maakt. 

Daarom krijg je deze maand dus een box die volledig aangepast werd aan jouw huidtype zodat je 100% zeker bent dat je alle producten goed gaat kunnen gebruiken.

Ik kreeg deze maand dus de groene box toegestuurd, dit is de box voor de onzuivere huid. Verder zijn er ook nog de roze (droge/gevoelige huid), de paarse (hydratatie) en de blauwe (normale huid) box verkrijgbaar.

Dit zijn alle goodies die in de groene Goodiebox Januari zitten: 

GLOV Moon Pads – € 6,90 – full size

GLOV is een merk dat al eerder voorbij is gekomen op mijn blog. Bij GLOV creëren ze duurzame oplossingen die je helpen bij het weghalen van je make-up. Zo hebben ze handschoenen die je make-up weghalen met enkel water en dit in verschillende formaten.

Tegenwoordig hebben ze ook deze Moon Pads oftewel herbruikbare wattenschijfjes. Deze wattenschijfjes vervangen tot wel 800 normale wattenschijfjes, dat is echt enorm!

Je gebruikt ze met water, tonic of olie en steekt ze daarna in de wasmachine. Supermakkelijk én duurzaam!

Midflower Flower Water Black Mask – € 6,95 – full size

Dit krachtige doch lichte detoxmasker verheldert en herstelt elke doffe (winter)huid in een oogwenk door vuil en olie uit de poriën te trekken.

Laat het maskertje 10 à 15 minuten inwerken, was af met lauwwarm water et voila!

ZARKOPERFUME Purple Molécule 070.07 – € 128/100 ml – sample

Na de Pink Molécule uit de Goodiebox Augustus is het tijd voor de Purple Molécule van ZARKOPERFUME. Ook deze geur past zich aan aan de natuurlijke geur van je huid waardoor hij voor iedereen uniek is.

Voor mij persoonlijk oogt deze geur iets minder fris dan de Pink, op mijn huid is de Purple een stuk bloemiger. Wel een zeer lekkere en aangename geur!

Miqura Shine Control Paper – € 5,00 – full size

Ik heb een onzuiver, vochtarm vet huidtype waardoor ik de groene box mocht ontvangen. Doordat mensen met een vette huid vaak last hebben van een glimmende T-zone zijn blotting papers altijd wel handig.

Daarom zitten er in deze Goodiebox Januari dan ook Shine Control Papers van het merk Miqura. Deze dunne papiertjes absorberen het talg waardoor je gelijk weer shine-vrij bent!

de_CURE N° NIT3 Retinoid Night Cream – € 85,00/50 ml – sample

Een retinoid nachtcrème is de ideale manier om huidveroudering snel en effectief tegen te gaan. Skincare guru Caroline Herons is er al jarenlang enthousiast over en als zij het zegt, dan is het zo!

Daarom ben ik zeer blij om deze de_CURE N° NIT3 Retinoid Night Cream terug te zien in deze Goodiebox. Deze nachtcrème verstevigt de huid, vermindert lijntjes en rimpels, minimaliseert en ontstopt poriën én maakt je teint helderder.

Naobay Mattifying Cream – € 24,00 – full size

Deze olievrije en matterende crème wordt je nieuwe beste vriend als je last hebt van een onzuiver, vet huidtype.

Hij hydrateert de huid zonder deze te verstoppen. Dankzij de toegevoegde aloë vera, blaaswier en klimop heeft hij een lichte textuur die vettigheid voorkomt.

Product voor nieuwe leden: UC Natural Mango Body Scrub

UC Naturals is een Nederlandse webwinkel die natuurlijke schoonheidsproducten verkoopt waaronder deze heerlijke Body Scrub. Deze scrub heeft de zomerse, tropische geur van mango en geloof me: dit is echt gewoon een vakantie onder de douche.

Als je deze maand lid wordt van Goodiebox België krijg je deze scrub zomaar extra in je Goodiebox.

inhoud van de Goodiebox Januari

Conclusie

Ik vind de Goodiebox van januari echt helemaal geweldig. Ik vind het vooral fijn dat er vier verschillende boxen in omloop zijn zodat iedereen een box krijgt die perfect bij zijn of haar huidtype past. Mijn box zat boordevol heerlijke skincareproducten zoals crèmes en maskers die ik zeker goed kan gebruiken.

Ook de herbruikbare GLOV wattenschijfjes (die in iedere box zitten) zijn meer dan welkom! Moesten jullie hierin geïnteresseerd zijn kan ik hier zeker een review over schrijven in de toekomst.

Wil je zelf ook graag een Goodiebox ontvangen? Voor € 19,95 kun je een abonnement nemen via deze link.

Share:

4 Comments

  1. January 27, 2020 / 10:18 am

    Leuke box! De Nederlandse variant is ook weer geslaagd. 🙂

  2. January 27, 2020 / 11:23 am

    Ah wat een heerlijke box zeg, zitten weer leuke items in

  3. January 27, 2020 / 12:29 pm

    Ik had nog niet eerder van deze box gehoord, maar vind hem erg leuk!

  4. January 30, 2020 / 10:01 am

    Wat een super leuke blogpost! 😍
    Fijn dat je de box met plezier hebt uitgepakt, ik wens je heel veel plezier van de producten 🙌🏼

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?