We zitten ondertussen in de helft van de maand Maart dus dat betekent dat het weer tijd is voor een nieuwe Goodiebox!
Deze maand heeft de Goodiebox als thema “putting yourself first”, een box die je als een soort van ode aan selfcare kunt zien. Daarom zit de box boordevol heerlijke producten om jezelf van top tot teen mee te verwennen.
Benieuwd naar de inhoud van de Goodiebox Maart 2021 box? Lees dan zeker verder!
Hoe werkt de Goodiebox?
Goodiebox België is een abonnementsservice waarbij je maandelijks een nieuwe doos vol met cosmeticaproducten ontvangt. Elke Goodiebox bevat telkens vijf tot zeven kwaliteitsproducten van echte topmerken.
Je kan vanalles verwachten waaronder bv. haarproducten, skincare, make-up, nagellak, … De box bevat zowel iets bekendere merken als nieuwe onbekendere merken. Zo ontdek je elke maand weer nieuwe producten!
De prijs van een Goodiebox is € 24,95 inclusief verzendkosten. Elke box heeft een minimumwaarde van € 80 dus het is zijn geld meer dan waard.
Nieuwe leden krijgen bij hun eerste Goodiebox ook vaak een extra cadeautje in hun box. Deze maand ontvangen nieuwe leden een Human+Kind Body Soufflé t.w.v. € 16,45 gratis.
Het bestellen van een Goodiebox abonnement kan via deze link.
Goodiebox Maart 2021: Putting Myself First
Het afgelopen jaar lag onze totale focus op voor elkaar zorgen. We hebben onze aandacht gericht op de mensen om ons heen. Op het netjes afstand houden. En ook al zijn deze dingen nog steeds onverminderd belangrijk, we beseffen tegelijkertijd dat het extra belangrijk is om aandacht aan onszelf te besteden om blijvend terug te kunnen geven aan anderen.
De ‘Putting Myself First’ Box is daarom een kleine liefdesverklaring aan selfcare! Om mee stil te staan en bij
op te laden, met dankbaarheid aan de kleine dingen in het leven en aan jezelf.
Deze maand neemt de Goodiebox je mee op een reis om je zintuigen te stimuleren en te genieten van producten in de box die je bij elke aanraking helpen voeden, reinigen, herstellen, verzachten en die je een goed gevoel geven.
Dit zijn alle producten binnen de Goodiebox Maart box:
Essence Hello, Good Stuff! Face Mist – € 2,99 – full size
Soms kunnen we wel een opfrisser gebruiken, vooral na een lange dag vol vergaderingen en schermtijd.
Daar heeft Goodiebox iets op bedacht: de Essence’s 3-in-1 Face Mist die met slechts één pompje van zijn fruitig geurende formule (van natuurlijk watermeloen extract), onmiddellijk hydrateert, je make-up op zijn plaats houdt en je huid verfrist.
Ik schreef eerder al een review over deze Essence Hello, Good Stuff! Face Mist want ik gebruik hem best wel vaak. Ik ben dus zeer blij dat ik nu een extra flesje heb en dat nog meer mensen deze spray kunnen ontdekken!
Starskin VIP 7 Second Luxury All Day Mask – € 32,50 voor 18 maskers
Starskin’s All-Day Mask is een luxe en ultra geconcentreerde beauty innovatie die een 7-stappen skincare routine omtovert tot één eenvoudig maskerpad.
Het effect is een directe verfrissing en heldere uitstraling. Perfect voor als je weinig tijd hebt!
Reinig je gezicht en dep droog. Masseer je huid zachtjes met de bolletjeskant in ronddraaiende bewegingen voor 7 seconden. Draai om en dep het resterende serum in 7 seconden in. Niet afspoelen.
Ideaal als basis voor het aanbrengen van make-up of als krachtig nachtmasker voor net dat beetje extra glow!
moshi moshi mind Hand Sanitizer – € 11,00 – full size
De luxe Hand Sanitizer van moshi moshi mind is niet alleen een sanitizer, maar zoveel meer.
Dit innovatieve product verandert in een paar seconden in een verzorgende moisturizer die je handen voedt en beschermt. Probeer het maar en voel hoe de shea butter in combinatie met de amandelolie je huid herstelt en verzacht.
Marie-Stella-Maris Lip Balm – € 12,00 – full size
Deze 100% natuurlijke en voedende lipbalsem bevat shea butter, amandelolie en jojoba olie om je droge lippen te herstellen, terwijl ze verzacht en gehydrateerd worden.
Dit fijne product trekt snel in, plakt niet en heeft een subtiele geur van eucalyptus en menthol.
Rabens Saloner Makeup Bag – € 30,00 – full size
Yes! Just what we needed! Een op maat gemaakte make-uptas van 100% RPET.
RPET staat voor gerecycled polyester en dat betekent dat de complete tas is gemaakt van plastic flessen die zijn omgesmolten tot polyester. De tas is ontworpen door Rabens Saloner en komt in een fantastische kleur.
Figs & Rouge Hydra Matte Pore Correct Velvet Cream in Blush Pink – € 40,00 – full size
Bereid je voor om deze innovatie Pore Correct Velvet Cream te testen met zijn heerlijke formule die je huid hydrateert, herstelt en matteert.
Het zit niet alleen boordevol vitamine A, C en E, die helpen de natuurlijke uitstraling te herstellen, het zuiverende Salicylzuur helpt ook nog eens de verstopte poriën te reinigen en te verkleinen.
Ook leuk om te weten: deze crème is vegan en cruelty-free!
Wat een leuke box weer! Deze maand krijgen we een zeer mooie mix aan producten waardoor je jezelf van top tot teen in de watten kunt leggen.
Ook bevat de box een mix tussen duurdere en goedkopere merken zodat je binnen elk budget wel iets nieuws kunt ontdekken!
Wil je zelf ook graag een Goodiebox ontvangen? Voor € 24,95 kun je een abonnement nemen via deze link.
Wat vind jij van de inhoud?
Die Figs & Rouge correct cream lijkt mij erg prettig. 🙂