Als je mij al even volgt, dan weet je al wel dat ik dol ben op het griekse merk Korres. Het begon allemaal bij de Deautybox van juli 2013 toen ik de Guava body butter kreeg en sindsdien is het merk goed vertegenwoordigd in mijn stash. In dit artikel wil ik jullie dan ook graag een aantal heerlijke Korres body lotions en douchegels laten zien. Kijk je mee?
Korres is van oorsprong een Grieks merk dat bij de apotheek verkocht wordt. Ze staan vooral bekend omwille van hun natuurlijke ingrediënten en een hele hoop van hun producten zijn ook geschikt voor vegetariërs en vegans.
Het is een merk met een zeer uitgebreid assortiment én van goede kwaliteit. Zo probeerde ik eerder al Korres make-up (die echt goed is trouwens!) maar hun huidverzorging is pas echt geweldig.
Vandaag wil ik jullie daarom graag een paar heerlijke bodyproducten laten zien. Deze producten zien er niet alleen mooi uit maar ruiken echt geweldig! Ik wil jullie in totaal drie verschillende geurlijnen laten zien:
- Bergamot-Jasmine
- Ginger-Lime
- Olive Blossom
Korres Ginger-Lime
Ik begin met de producten uit de Ginger-Lime serie. Als je dol bent op frisse, bittere en scherpe geuren dan ga je vast een liefhebber zijn van deze geur. Deze Ginger-Lime is namelijk ideaal om ‘s ochtends mee wakker te worden, al helemaal nu het nog zo lang donker is. De energie die je krijgt van deze producten is niet normaal.
De geur opent dus heel scherp als je hem voor het eerst ruikt maar tegelijkertijd zit er ook wel weer een zachte toets doorheen waardoor het niet té wordt. Ik vind hem echt heel erg lekker!
Zowel de douchegel als de body lotion zijn heel fijn om in de winter te gebruiken. De douchegel droogt mijn huid niet extra uit onder de douche en ook de body lotion doet zijn werk goed. Hij is heel licht qua textuur maar geeft toch voldoende hydratatie.
Korres Pure Greek Olive Blossom
Ik dacht dat de Ginger-Lime mijn favoriet zou worden maar dat was dus tot ik de Pure Greek Olive Blossom rook.
Echt, wat een goddelijke geur is dit. Het is de meest neutrale van de drie maar het is gewoon zo’n heerlijke comfortgeur. Het maakt niet uit hoe lang deze geur op je lichaam blijft hangen, hij blijft gewoon lekker ruiken en wordt zeker niet te overweldigend na een tijd.
Daarom vind ik het fijn om deze ‘s avonds te gebruiken voor het slapengaan. Als ik mijn benen insmeer met dit product en daarna mijn pyjama er overheen trek, dan heb ik ‘s ochtends niet het gevoel dat ik wakker word met een misselijkmakende zoete geur. Ook hierbij telt weer dat beide producten prima werken.
Last but not least is er ook nog de Bergamot-Jasmine geurlijn, ook binnen deze geurlijn heb je dus een Shower Gel en een Body Milk.
Door de bergamot dacht ik dat het een soortgelijke geur zou zijn aan de Ginger-Lime maar niets is minder waar. Bergamot-Jasmine neigt toch echt wel eerder naar de jasmijn, waardoor het een hele vrouwelijke en zwoele bloemengeur is.
De geur blijft ook echt lang hangen maar wel op zo’n comfortgeur/spa manier, het is ook zeker niet te overheersend. Niet mijn favoriet van de drie maar wel die van mijn moeder, die is er helemaal dol op! Zeker geen verkeerde geur maar ik heb m’n hart verloren aan de Olive Blossom, haha!
Al deze producten zijn dus echte toppers, zoals we van Korres gewend zijn. Alle producten ruiken zó lekker en tegelijkertijd zo puur, dat vind je niet vaak terug bij andere merken in de apotheek.
Je ruikt gewoon dat het natuurlijke ingrediënten zijn zonder dat het te natuurlijk ruikt, als je begrijpt wat ik bedoel. Dit zijn gewoon natuurlijke producten waar je de ‘normale’ consument ook erg blij mee kunt maken. Ik ben er alleszins heel erg blij mee dus mijn Korres stash wordt alleen maar groter vrees ik, oeps!
Ik kende dit merk helemaal nog niet, leuk om zo kennis te maken!
Moest je de kans hebben om het eens te proberen, zeker doen!
Ik had nog nooit van dit merk gehoord, maar ziet er best wel een fijne merk uit!
Is het ook! Jammer dat het zo onbekend is want hun producten zijn echt heerlijk.
Ik ben ook fan!!
Ik had niet verwacht Ginger-lime en Olive lekker te vinden, maar als ik dit lees, denk ik dat ik ze toch wel lekker kan vinden. Vooral die Ginger voor ‘s ochtends vroeg! Bergamot-jasmijn zou wel mijn favo geur zijn, denk ik. Leuke producten dit, ik vind Korres ook een tof merk. Toen mijn broer een vriendin had in Griekenland nam zij ook wel eens Korres voor me mee!