NOTD: Yves Rocher Rose Camélia

Roze nagellak, ik heb er nooit genoeg. Of het nu zomer is of winter, het is gewoon zo’n kleurtje dat ik altijd met veel plezier draag. Wel ben ik redelijk picky met de soorten roze die ik draag want ik ga vooral voor roze kleurtjes die wat meer naar geel of koraal neigen. Zo’n kleurtje is Yves Rocher Rose Camélia, mijn NOTD van vandaag. Kijk je mee?

Yves Rocher Rose Camélia

De nagellak van Yves Rocher is kwalitatief erg goed. Vooral hun gelnagellak vind ik erg fijn omdat die echt dágen blijft zitten. Toch was ik ook wel benieuwd geworden naar hun reguliere nagellak. Yves Rocher Rose Camélia is zo’n kleurtje uit die reguliere lijn dat meteen mijn aandacht trok uit de fellere kleuren, omdat het echt zo’n typische Amy kleur is. Ik hou van roze maar doordat mijn huid nogal gelig is hou ik van roze kleuren die wat warmer zijn. Dus geen roze dat naar paars neigt maar eerder naar geel of koraal.

Ik was dus al bekend met de gelnagellak (met de blinkende dop) van Yves Rocher en die dekken gelijk bij de eerste twee laagjes. Daarom lag de lat voor deze variant ook vrij hoog. Gelukkig was ik niet teleurgesteld want ook bij Rose Camélia was de dekking erg goed. De nagellak is erg dun (maar niet waterig) en laat zich makkelijk aanbrengen zonder strepen. De houdbaarheid is iets minder goed dan bij de gelnagellak maar ook dit kleurtje blijft toch wel een dag of drie perfect zitten.

Yves Rocher Rose Camélia

Ja, Yves Rocher en hun nagellak, het is een topcombinatie! De flesjes zijn mooi afgewerkt, ze hebben een groot assortiment aan kleuren en de kwaliteit is erg goed. Het voelt luxe aan maar het is best goed betaalbaar. De normale prijs van de nagellak is € 5,90 maar ze staan geregeld afgeprijsd aan € 2,95. Neem dus zeker eens een kijkje bij Yves Rocher als je nog wat nagellak wilt shoppen!

Heb jij de nagellak van Yves Rocher al eens geprobeerd? 

18 Comments

  1. Britt
    March 14, 2016 / 6:59 am

    Wat een schattig kleurtje!

  2. hannelore
    March 14, 2016 / 8:43 am

    Wat een leuk lente fris kleurtje

  3. March 14, 2016 / 9:06 am

    Ik houd echt van zulke tinten, lekker vrolijk en girly <3

  4. March 14, 2016 / 9:29 am

    Mooi kleurtje! Ik vind de lakjes van Yves Rocher altijd erg fijn!

  5. March 14, 2016 / 11:59 am

    wat een heerlijk fris zomers kleurtje! Love it!

  6. March 14, 2016 / 2:28 pm

    Jippie, ik ga deze kleur erg graag dragen tijdens de lente denk ik.

  7. March 14, 2016 / 2:30 pm

    Wat een zalig fris kleurtje! Ik hou echt van deze roze tint 🙂
    Btw, ik ben ook echt fan van hun kwaliteit!

  8. Jana
    March 14, 2016 / 5:31 pm

    Ik had vroeger een aantal nagellakjes van Yves Rocher maar het is ondertussen al een tijdje geleden dat ik er nog eens kocht. Mooie kleur, dit!

  9. Karlien - Polished Cats
    March 14, 2016 / 6:48 pm

    ooooh wat een mooie en prachtig kleurtje
    heel lief en zacht, ik vind dit wel iets

    liefs
    Karlien

  10. Saraya
    March 14, 2016 / 8:47 pm

    Oehh..wat een mooi snoeperige roze kleur 🙂
    X

  11. Stephanie
    March 15, 2016 / 12:33 pm

    Mooi roze is niet lelijk
    Deze is prachtig, beetje barbie kan geen kwaad! 😀 😀

  12. Delphine
    March 15, 2016 / 1:30 pm

    Heel erg mooi kleurtje! Ik zag het al passeren op je Instagram en was wel benieuwd.

  13. March 15, 2016 / 3:06 pm

    Wat een schattig leuk kleurtje! Lief roze 🙂

  14. March 15, 2016 / 3:09 pm

    Ik heb dit kleurtje ook en ik vind het heel mooi!

  15. March 16, 2016 / 2:12 pm

    Wat een super leuk kleurtje is dit zeg!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?